Bardzo Udane Wakacje

Bardzo udane wakacje

Wakacje 2021 już za nami, kolejny rok szkolny rozpoczęty – czas na małe podsumowanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się w okresie wakacji 2021 zorganizować wszystkie dziewięć zaplanowanych turnusów wyjazdowych dla blisko 400 dzieci. Każdy mógł znaleźć odpowiedni dla siebie kierunek wyjazdu, nasze kolonie odbyły się w Zakopanem, Krościenku nad Dunajcem, Jastrzębiej Górze, Zawoi, oraz Bachorzu. Zdobywaliśmy szczyty, pływaliśmy, odwiedziliśmy mnóstwo atrakcji i zobaczyliśmy wiele ciekawych miejsc. Naszym zdaniem, jednak najważniejsze w tym wszystkim były chwile spędzone wspólnie wśród swoich przyjaciół i nowych znajomych.

Dodatkową wakacyjną inicjatywą, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem były półkolonie dla uczniów z Zielonki w ramach akcji „Lata w mieście”. Turnus półkolonii rozpoczynał się w poniedziałek i trwał do piątku, bawiliśmy się tak przez 7 tygodni wakacji. Podczas 7 turnusów w 4 szkołach podstawowych jednocześnie bawiło prawie 800 dzieci z klas 0 – 6. Farma Iluzji, Magiczne Ogrody, Młyn Gąsiorowo, Park Rozrywki Julinek, Park Wodny Suntago i AZS Zegrze Południowe to tylko niektóre miejsca, które znalazły się programie naszych wyjazdów.

Przy podsumowaniu wakacji warto wspomnieć i podziękować naszej kadrze, która stanęła na wysokości zadania i czuwała na dobrą zabawą ale także nad bezpieczeństwem naszych uczestników. Wspominając wycieczki i wyjazdy poniżej wstawiamy kilka zdjęć pokazujących tylko niewielki ułamek zakończonych wspólnych wakacji. Już odliczamy dni do następnych wakacji!!!

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc naszym  Podopiecznym.

Pozostałe aktualności

POSZUKIWANY WYCHOWAWCA

🔵 Towarzystwo Przyjaciół Dzieci ZMOW od stycznia 2024r. zatrudniwychowawcę w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego OddziałWarszawa- Żoliborz. 🔵 Jeśli podzielasz wartości

Czytaj więcej »
Akcja Gwiazdor

Akcja Gwiazdor to wspaniała inicjatywa zrzeszającą ludzi o dobrych sercach, którzy sprawiają radość najmłodszym 💝 Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Mazowiecki

Czytaj więcej »