Działania TPD Praga Południe

Zajęcia plastyczne

Towarzystwo Przyjaciół Dzieciom Warszawa Praga – Południe od 15-04-2020 r. uczestniczy w akcji wydawania posiłków. Jest to możliwe dzięki współpracy Kulczyk Foundation z British Primary School of Wilanow, w ramach programu żywieniowego Żółty Talerz. Codziennie pyszne, ciepłe i pełnowartościowe posiłki trafiają do 43 naszych podopiecznych.

W dalszym ciągu prowadzone są nieodpłatne konsultacje prawne w ramach dyżurów online od poniedziałku do piątku w godzinach 12-18 oraz konsultacje psychologiczne online we wtorki w godzinach 10-12 i 16-18. Odbywają się też spotkania online z rodzicami naszych wychowanków, podczas których podejmujemy tematy m.in. radzenia sobie ze stresem, jak motywować dzieci do nauki, jak mówić żeby dzieci nas słuchały?

Codziennie każdy z wychowawców prowadzi zajęcia online oraz wspiera podopiecznych w edukacji. Godziny „odrabianek” uzależnione są od indywidualnych potrzeb wychowanków. Nasi podopieczni starają się być kreatywni i uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach zaproponowanych przez wychowawców. Dowodem na to są m.in. prace nadesłane przez Nasze Dzieciaki.

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc naszym  Podopiecznym.

Pozostałe aktualności