Igrzyska Sportowe

Stowarzyszenie TPD Igrzyska Sportowe

W sobotę 21 września podopieczni naszych placówek rywalizowali sportowo na obiektach OSiR Praga Południe. Igrzyska obyły się z okazji 100 –lecia Mazowieckiego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Po rejestracji i zapisach każda z drużyn wystawiała swoją reprezentacje do Testu Coopera. Na bieżni stadionu Orła padło wiele dobrych wyników. Zawodnicy podczas swoich startów zbierali metry nie tylko na swoje konto, ale także na konto swoich zespołów. Po zawodach na stadionie lekkoatletycznym był czas na zasłużoną przerwę przy „loterii losowej – każdy los wygrywa” oraz czas na wzmocnienie organizmu przy strefie cateringu. Kolejnym punktem naszej imprezy były zmagania drużynowe na hali przy ul. Siennickiej 40. Zabawy i wspólna sportowa integracja pod okiem wychowawców trwały do godz. 14.30.
Ostatnim akcentem naszych Igrzysk było podsumowanie i nagrodzenie uczestników. Każdy startujący zawodnik otrzymał pamiątkowy medal oraz certyfikat potwierdzający rezultat uzyskany w Teście Coopera.
Dodatkowo najlepsi biegacze zostali nagrodzeni piłkami a trzy najlepsze zespoły pucharami. Organizatorzy jeszcze raz dziękują za zaangażowanie wolontariuszy, wychowawców i sponsorów. Wasza pomoc sprawiła, że uśmiechy na twarzach naszych dzieciaków pojawiały się co chwilę. Igrzyska zostały bardzo dobrze odebrane przez wszystkich uczestników – już planujemy kolejne zawody sportowe.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd MO TPD.

PS Pełne wyniki Testu Coopera są dostępne na stronie www.testcoopera.pl – relacja fotograficzna i filmowa z wydarzenia wkrótce.

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc naszym  Podopiecznym.

Pozostałe aktualności