Niewinni święci czasu pokoju

Adopcyjny Telefon Zaufania Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Niewinni święci czasu pokoju.
Ból. Obezwładniający smutek. Co jeszcze musi się wydarzyć, jak wiele dzieci musi doświadczyć niewyobrażalnego cierpienia, jak wiele z nich musi umrzeć skatowanych przez najbliższych, abyśmy zmienili nasze myślenie, postawy i zaczęli skutecznie je chronić?
Rodzicielstwo jest wielkim wyzwaniem, najtrudniejszą ze sztuk pięknych, dla wielu najważniejszą życiową rolą. Egzaminem z miłości, dojrzałości i odpowiedzialności. Nie wszyscy go zdają. Nie wszyscy nawet do niego podchodzą.


Rodzicu, jeśli nie radzisz sobie, rodzicielstwo jest dla Ciebie ciężarem, dziecko Cię złości tak, że je krzywdzisz i pragniesz, aby Go nie było, to masz możliwość nie dopuścić do tragedii. Twoje dziecko, tak jak i Ty ma prawo do życia, do zdrowia, szacunku, miłości i kochającej rodziny.
W tak trudnej sytuacji możesz zadbać o swoje dziecko i jego przyszłość.
Polskie prawo pozwala – bez społecznej oceny takiej decyzji i konsekwencji prawnych dla rodziców – na zrzeczenie się przed Sądem swoich praw rodzicielskich i wyrażenie zgody na przysposobienie swojego dziecka przez nieznana Ci rodzinę. W ten sposób dajesz swojemu dziecku szansę na normalne, zdrowe i spełnione życie. W rodzinie, dla której będzie darem i cudem.


Nie krzywdź, nie zabijaj. Masz wybór.


Jeśli nie wiesz, jak to uczynić – zadzwoń na Adopcyjny Telefon Zaufania Towarzystwa Przyjaciół Dzieci 22 827 50 23.

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc naszym  Podopiecznym.

Pozostałe aktualności