Plener Malarski W Środowiskowym Domu Samopomocy W Olszance

Plener Malarski W Środowiskowym Domu Samopomocy W Olszance

Przed nami nowe otwarcie i nowe wyzwania związane z reaktywacją Ośrodka Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Olszance. We wtorkowe przedpołudnie na plenerze malarskim gościliśmy w naszym Ośrodku piątkę uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Nowego Dworu Mazowieckiego.

W otulinie ogrodu powstawały prace na płótnach. Artyści za pomocą farb starali się uchwycić piękno przyrody, czego efektem były przepiękne obrazy. Podczas pleneru dużo czasu poświęciliśmy też rozmowom i planowaniu poszczególnych etapów remontu, który rozpocznie się już w lipcu 2021 roku. Generalny remont jest możliwy dzięki wsparciu Mazowieckiego Centrum Polityki Społeczne. Sporo środków już zostało zabezpieczonych ale dużo jeszcze nam brakuje, żeby sfinalizować w 100% inwestycje. Przed nami dużo pracy i spore wyzwanie by znaleźć brakującą kwotę.

Liczy się każda złotówka, dlatego serdecznie zapraszamy do wsparcia naszych starań związanych z remontem Środowiskowego Domu Samopomocy w Olszance.

https://www.siepomaga.pl/dom-samopomocy

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc naszym  Podopiecznym.

Pozostałe aktualności