Pomóż Dzieciom I Rodzinom Z Ukrainy

Pomóż Dzieciom I Rodzinom Z Ukrainy

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele Dzieci
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Warszawie oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Przemyślu organizuje zbiórkę dla dzieci i rodzin, które z powodu wojny uciekają z Ukrainy do Polski. Naszym celem jest niesienie wsparcia i pomocy dla dzieci, młodzieży, ale również rodzin, które przybywają do Przemyśla. Do Przemyśla od pierwszych godzin konfliktu przybywają uchodźcy z Ukrainy w szczególności dzieci i kobiety. Na głównym dworcu PKP w Przemyślu zorganizowany został punkt recepcyjny mający na celu pomoc osobom przebywającym z Ukrainy.

Potrzeby są bardzo różne:
– koce termiczne,
– ogrzewacze chemiczne
– środki opatrunkowe i dezynfekcyjne,
– nagrzewnice do namiotów,
– woda,
– pasty do zębów, szczoteczki, szampony, mydło, opakowania na mydło, chusteczki higieniczne, maszynki do golenia ( jednorazowe), pianki do golenia, pieluchy dla dzieci i dorosłych, środki higieniczne dla kobiet, mleko dla niemowląt 1, 2, (wszelkie leki do lecenia przeziębienia u dzieci).
– łóżeczka turystyczne, wózki, foteliki samochodowe,
– latarki, baterie,
– kuchenki turystyczne na gazowe kartusze, kartusze z gazem.
– ręczniki kąpielowe, prześcieradła,
– śpiwory,
– bielizna i skarpety termoaktywne, ciepłe czapki, rękawiczki (tylko to, bez odzieży),

Produkty można dostarczyć do biura Zarządu Oddziału Mazowieckiego ul. Marszałkowska 34/50 od poniedziałku w godzinach 9.00 -16.00 do czwartku 03.03.2022 r. W przypadku braku możliwości dostarczenia produktów do biura Zarządu jest możliwość ustalenia sposób dostawy z osobą odpowiedzialną za zbiórkę Bartłomiejem Domagała 605 850 048

Produkty można też zbierać w placówkach. W czwartek będziemy je odbierać.

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc naszym  Podopiecznym.

Pozostałe aktualności