Specjalna oferta na wyjazd kolonijny do Hiszpanii

TPD Specjalna oferta na wyjazd do_Hiszpanii

WYJAZD AUTOKAROWY DO HISZPANII 9-DNIOWY W TERMINIE 03-11.07.2023, CENA WYJAZDU 3699zł/os.

Korzystając z oferty zyskujesz 20% zniżki na kolonie w Jastrzębiej Górze

CALELLA – popularny kurort na wybrzeżu Costa del Maresme w hiszpańskiej Katalonii, przyciągający turystów przede wszystkim pięknymi, czystymi (odznaczonymi tzw. Błękitną Flagą) plażami (Playa Gran de Calella i Playa de Garbi) oraz świetną infrastrukturą (gastronomiczną, handlową, rekreacyjną). Dodatkowo atrakcje takie jak m.in. miejscowa latarnia morska (z tarasem, z którego roztaczają się oszałamiające widoki), unikatowe Muzeum Turystyki, urzekająca starówka sprawiają, że jest to miejsce wprost idealne na wakacje. Zapraszamy i polecamy!

RAMOWY PROGRAM:

Dzień 1
Zbiórka uczestników w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie (wczesne godziny ranne); wyjazd i bezpośredni przejazd do Hiszpanii (przez Niemcy i Francję).

Dzień 2 KATALOŃSKIE WYBRZEŻE
Przyjazd do jednej z miejscowości wypoczynkowych na katalońskim wybrzeżu, np. CALELLA; zakwaterowanie w hotelu; obiad; czas na relaks oraz zapoznanie z miejscowością; kolacja; nocleg.

Dzień 3 BARCELONA
Śniadanie + lunch pakiet zamiast obiadu. Dzień pod znakiem poznawania atrakcji turystycznych stolicy Katalonii – BARCELONY, np.: Kościół Sagrada Família, Park Güell, Casa Milà, Casa Batlló, stadion FC Barcelony – Camp Nou, Plac Hiszpański, Wzgórze Montjuïc z obiektami olimpijskimi, dzielnica gotycka z Katedrą św. Eulalii, Rambla, pomnik Kolumba, Stary Port. Powrót do hotelu; kolacja; nocleg.

Dzień 4 -5 KATALOŃSKIE WYBRZEŻE
Czas na przyjemny relaks na katalońskim wybrzeżu (np. Calella) – plażowanie, kąpiele w morzu, spacery; 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja).

Dzień 6 BLANES
Śniadanie. Przejazd do pobliskiego BLANES – wizyta w wyjątkowo pięknym ogrodzie botanicznym (ponad 4 tys. roślin, głównie śródziemnomorskich i subtropikalnych), umiejscowionym na stromych, nadmorskich zboczach (wspaniałe widoki gwarantowane!). Powrót do Calelli; obiad; czas na relaks; kolacja; nocleg.

Dzień 7 KATALOŃSKIE WYBRZEŻE
Czas na przyjemny relaks na katalońskim wybrzeżu (Calella) – plażowanie, kąpiele w morzu, spacery; 3 posiłki w ciągu dnia (śniadanie, obiad, kolacja).

Dzień 8
Śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii i bezpośredni przejazd do Polski.

Dzień 9
Zakończenie wycieczki (godziny wieczorne).

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE WYJAZDU:

 • 6 noclegów wg programu (Calella, Hotel Olympic 3*; do dyspozycji uczestników pokoje 3-4-osob.; pokoje 1-2-osob. za dopłatą i w miarę dostępności);
 • 19 posiłków wg programu (6 śniadań, 5 obiadów i 6 kolacji w hotelu w formie bufetu szwedzkiego, lunch pakiet zamiast obiadu przy wycieczce do Barcelony, suchy prowiant na drogę powrotną do Polski; z napojów do obiadów i kolacji w cenie woda);
 • przejazd komfortowym autokarem (miejsce wyjazdu/powrotu: Warszawa);
 • ubezpieczenie w SIGNAL IDUNA (NNW 15.000 zł, KL 20.000 EUR, BP 1.000 zł);
 • obsługa pilota;
 • bilet wstępu do Ogrodu Botanicznego w Blanes;
 • zestawy słuchawkowe (na czas zwiedzania – Barcelona, Blanes)
 • obowiązkowe składki tyt. Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i Turystycznego Funduszu Pomocowego.

Cena wyjazdu nie obejmuje:

 • okalnej taksy turystycznej (płatna na miejscu w hotelu, koszt ok. 1 €/os./dobę);
 • biletów wstępu w trakcie zwiedzania Barcelony (np. Park Guëll – ok. 10 €/os., Camp Nou – ok. 28 €/os. pow. 10 lat);
 • realizacji ewentualnych dodatkowych fakultetów (płatność na miejscu pilotowi, koszt uzależniony od liczby chętnych, cen lokalnych kontrahentów).

INFORMACJE DODATKOWE:

 • obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości ok. 10 EUR/os. pobierana przez obiekt hotelowy od młodzieży na wypadek ewentualnie wyrządzonych szkód, zagubienia kluczy od pokoju;

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc naszym  Podopiecznym.

Pozostałe aktualności