Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego dołączyło do programu Pajacyk: pomoc psychospołeczna!

Pajacyk pomoc psychospołeczna

Program „Pajacyk” do tej pory był nam znany z akcji dożywiania dzieci. 
Od początku marca 2021r. PAH rozszerzyła działalność o wsparcie psychologiczne dla młodych osób. Od maja działamy razem z Pajacykiem! 
Naszym wspólnym celem jest zapewnienie dzieciom adekwatnej pomocy w tych trudnych czasach.

Dołączenie do programu daje nam możliwość jeszcze szerszego dotarcia z pomocą do dzieci i młodzieży w naszym regionie! W ramach programu będziemy mogli przekazać Pomoc psychospołeczną dla ukraińskich dzieci i ich rodzin.

Kto zostanie objęty naszą pomocą? My, jak i pozostałe organizacje działające w ramach Pajacyk: pomoc psychospołeczna, przeprowadziliśmy rozpoznanie potrzeb w naszych regionach. Wśród podopiecznych objętych programem znajdzie się 120 dzieci uczęszczających do Placówek Wsparcia Dziennego prowadzonych przez TPD ZMOW i 20 opiekunów tych dzieci.

Nasze wspólne działania z Polską Akcją Humanitarną na rzecz rozwoju dzieci można wspierać poprzez strony:
Polskiej Akcji Humanitarnej: https://www.pah.org.pl/wplac/
Pajacyk: https://www.pajacyk.pl/wesprzyj/

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc naszym  Podopiecznym.

Pozostałe aktualności

POSZUKIWANY WYCHOWAWCA

🔵 Towarzystwo Przyjaciół Dzieci ZMOW od stycznia 2024r. zatrudniwychowawcę w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego OddziałWarszawa- Żoliborz. 🔵 Jeśli podzielasz wartości

Czytaj więcej »
Akcja Gwiazdor

Akcja Gwiazdor to wspaniała inicjatywa zrzeszającą ludzi o dobrych sercach, którzy sprawiają radość najmłodszym 💝 Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Mazowiecki

Czytaj więcej »