Wsparcie Ośrodka Adopcyjnego TPD

_TPD zbiorka osrodek adopcyjny

Drodzy Państwo,

gorąco zachęcamy do udziału w zbiórce pieniężnej mającej na celu wsparcie funkcjonowania Ośrodka Adopcyjnego TPD w Warszawie. W roku 2016 Ośrodek zmienił swoją siedzibę i z lokalizacji przy ulicy Szpitalnej 5/6 przeniósł się na ulicę Kredytową 1a/13. Odwiedza nas codziennie wiele osób , dorosłych i dzieci. Przed i po adopcji. Prowadzimy grupowe warsztaty. W ubiegłym roku przeprowadziliśmy 64 orzeczone adopcje. W tym będzie ich ponad 50. W roku przeprowadzki wykonana została adaptacja nowej siedziby, niestety po 7 latach intensywnego użytkowania lokal wymaga odrestaurowania. Szczególnie łazienka, ściany oraz podłoga w przedpokoju, która mimo ubiegłorocznej wymiany jest bardzo zniszczona, gdyż potrzebna jest ingerencja całkowita „od podłoża”. Rewitalizacji domagają się także meble – fotele i krzesła w sali szkoleniowej. Potrzebujemy także dokupić nowe narzędzia diagnostyczne do badania rozwoju dzieci.

Zadanie jakim jest prowadzenie Ośrodka Adopcyjnego jest publicznym zadaniem zleconym. Zlecenie to pokrywa koszty skromnych wynagrodzeń, czynszu z mediami, środków czystości i artykułów biurowych. Pozostałe wydatki, w tym remonty pozostają po stronie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Co roku dokładamy własne środki, aby Ośrodek mógł w pełni realizować wyznaczone mu przepisami zadania.

Ogłoszona zbiórka celowa służyć ma komfortowi osób korzystających z oferty Ośrodka. Chcemy, aby to miejsce oprócz kompetencji, serdecznej atmosfery kojarzyło się także z czystymi, przyjemnymi wnętrzami, do których przychodzi się i przebywa w nich z przyjemnością.

Wszystkie osoby gotowe wesprzeć realizację tych potrzeb serdecznie prosimy o wpłatę na konto Ośrodka Adopcyjnego w Banku PeKaO S.A.

07 1240 6175 1111 0010 4415 9862

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc naszym  Podopiecznym.

Pozostałe aktualności