Zajęcia rekreacyjno-sportowe

W przerwie świątecznej dzieci z ŚOW TPD Targówek w ramach zajęć rekreacyjno-sportowych wybrały się do Hangaru 646. Wspólnym zabawom na trampolinach towarzyszyły poświąteczne rozmowy o niespodziankach od Gwiazdora i skarbach znalezionych w świątecznych paczkach. Mimo zimowej pogody za oknem, na nasze rozgrzane zabawą dzieci czekały kolorowe i smakowite napoje, które jeszcze bardziej osłodziły im ten wyjątkowy czas. 

28 grudnia na wychowanków ŚOW TPD Targówek czekało wyjątkowe zadanie – zbudowanie chaty Mikołaja oraz jego zaprzęgu w sali zabaw Klockownia. Świąteczna atmosfera wciąż nam towarzyszyła, więc z przyjemnością wszyscy zakasali rękawy i wzięli się do pracy. Liczyła się tutaj współpraca i przede wszystkim dobra zabawa! Po niespełna godzinie nasi targówkowi architekci zakończyli swój projekt. Święty Mikołaj byłby z nich bardzo dumny. Po przerwie na drobne przekąski czekały na nich jeszcze pozostałe atrakcje w Klockowni. Bawiliśmy się świetnie i to z pewnością nie była nasza ostatnia wizyta w tym miejscu. 

Co wtorek w Ognisku na Targówku dzieci uczestniczą w zajęciach Zumby, na które zawsze czekają z utęsknieniem. Jest czas na rozgrzewkę, wzmacnianie kondycji, ćwiczenie poznanych wcześniej choreografii, a nawet dyskotekę, podczas której dzieci mogą zgłaszać swoje ulubione przeboje. W grudniu nie mogło zabraknąć świątecznych hitów i tematycznych akcentów, co jeszcze bardziej umiliło im udział w ulubionych zajęciach. 

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc naszym  Podopiecznym.

Pozostałe aktualności