Zapraszamy Na Warsztaty „Sztuka Z Serca Płynąca”

Zapraszamy Na Warsztaty Sztuka Z Serca Płynąca.

27 listopada o godz.17:00 zapraszamy na rodzinne warsztaty on-line z malarstwa intuicyjnego pt.” Sztuka z serca płynąca”.
Korzyści dla uczestników warsztatów:
– kształtowanie możliwości i zdolności wyrażania emocji,
– wzmocnienie u dzieci i młodzieży wiary w siebie,
– zmniejszenie poziomu lęku i stresu,
– odkrywanie nieznanych dotąd zasobów i możliwości. Jeśli pragniecie Państwo wspólnie z nami spędzić ten czas, przygotujcie: farby akrylowe (różne kolory), podobrazie o dowolnym wymiarze- alternatywą dla podobrazia może być karton lub kartka z bloku technicznego. Do malowania posłużą nam pędzle, gąbki, chusteczki jednorazowe, palce. Zapraszamy również osoby, które nie będą miały woli malować, ale lubią oglądać sztukę.Dla wszystkich Przyjaciół organizacji Towarzystwa Przyjaciół Dzieci kreatywne warsztaty poprowadzi wspaniała artystka Iwona Kalaman. Przeczytajcie co w rozmowie z nami powiedziała o sobie.
„Jestem malarką intuicyjną. Ukończyłam kursy Vedic Art, uczęszczałam na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.
Realizację swojej pasji malarskiej rozpoczęłam kilka lat temu. Niedługo po tym jak zaczęłam przelewać moją pasję na płótno, zostałam zaproszona do zaprezentowania moich prac na dwóch wernisażach w Warszawie. Niektóre moje prace są aktualnie wystawione w Van Gogh Gallery w Madrycie, która prezentowała je na Międzynarodowych Targach Sztuki w Monaco. Jestem autorką wielu inicjatyw i tworzenia warsztatów z malarstwa intuicyjnego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych oraz osób z niepełnosprawnościami. Ich realizacja to niezwykle wspaniałe doświadczenie. Kocham kolory i życie w kolorach. Moje obrazy to wibrujący taniec kolorów, które przedstawiają chwilę pasji tworzenia”. Jak można wziąć udział w spotkaniu? Dołączyć do spotkania w aplikacji Microsoft Teams.
Link poniżej:
https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_MTk1ZTgyNzktNWM1Zi00M2M3LWFmYWQtOGZjMGQyMDA4YjBl%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%228d398c54-5dcd-426d-93d5-c2832230c486%22%2c%22Oid%22%3a%22f106a4ba-6362-44fb-ade2-5c9b359446b4%22%7d

Pomóż dzieciom

Już teraz możesz pomóc naszym  Podopiecznym.

Pozostałe aktualności